Духовенство

Протоієрей Андрій Кобилецький

1DSC00161

Народився 29 червня 1988 р. в м. Деражня Хмельницької області.

В 2010 р. здобув вищу освіту в Київському національному лінгвістичному університеті за спеціальністю: «викладач іспанської, англійської мов та зарубіжної літератури».

З 01.V.2010 р. по облагословінню Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира — штатний співробітник Відділу зовнішніх церковних зв´язків Української Православної Церкви;

В 2013 р. здобув вищу освіту в Ужгородській українській богословській академії ім. св. Кирила і Мефодія за спеціальністю: «Християнський місіонер»;

07.IV.2013 р. по благословінню Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира в Спасо-Преображенському соборі м. Києва архієпископом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром рукопокладений в сан диякона;

13.XII.2013 р. по благословінню Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира в Андріє-Володимирівському храмі комплексу Кафедрального собора м. Києва митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром рукопокладений в сан священика.

13.XII.2013 р. Указом Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира нагороджений правом носіння наперсного хреста.

25.IV.2016 р. у храмі на честь прп. Антонія і Феодосія Печерських Києво-Печерської Лаври возведений в сан протоієрея Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм.

Одружений.

(663)